Terenska nastava učenika razredne nastave

14. studenog 2016. godine učenici nižih razreda naše škole bili su na terenskoj nastavi u Zadru.

Svi zajedno pogledali su predstavu „ Pionkio“ u Dječjem kazalištu. Nakon predstave učenici prvog i drugog razreda posjetili su Gradsku knjižnicu. Razgledali su je i poslušali priču Ele  Peroci, „Maca papučarica“. Učenici trećeg razreda prošetali su se središtem grada Zadra, centrom Zadarske županije. Potom su otišli posjetiti meteorološku stanicu gdje su se upoznali s instrumentima za praćenje vremena. Učenici četvrtih razreda podijeljeni u dvije grupe posjetili su Narodni muzej. Jedna grupa prisustvovala je radionici posvećenoj bajci Ivane Brlić -Mažuranić, „Šuma Striborova“, dok je druga grupa bila na radionici Grb, zastava i himna Republike Hrvatske. Učenici su se puni lijepih dojmova i novih saznanja vratili kućama.

objavio: Sanja Rumora   datum: 29. 11. 2016.