Posjet gradonačelniku Grada Paga - Željku Maržiću

U ponedjeljak, 20.ožujka 2017. godine učenici trećih i četvrtih razreda Osnovne škole Jurja Dalmatinca Pag i PŠ Dinjiška posjetili su paškog gradonačelnika Željka Maržića u sklopu nastave Građanskog odgoja.

Osim gradonačelnika, susretu su prisustvovali  predsjednik Gradskog vijeća, Edo Komadina i pročelnica grada, Sanja Bukša Kustić.

Gradonačelnik je sve srdačno pozdravio i uputio nekoliko uvodnih riječi. Po završetku njegova govora, učenici su postavljali mnoga pitanja: … Ima li dovoljno novaca grad Pag?, Planira li izgraditi autobusni kolodvor?, Hoće li se završiti šetnica u Dinjiškoj?, Koje su njegove dužnosti?, Misli li obnoviti Pagplastiku?,Ima li radno vrijeme?, Kad će biti otvorenje vrtića? …

Gradonačelnik je strpljivo i detaljno odgovarao na svako postavljeno pitanje, stoga mu i ovim putem zahvaljujemo na suradnji i vremenu.

objavio: Šime Gligora   datum: 22. 3. 2017.