Terenska nastava drugaša

U petak, 31.3. 2017. učenici 2. raz. naše škole bili su na terenskoj nastavi.

U petak, 31.3. 2017. učenici 2. raz. naše škole bili su na terenskoj nastavi. Posjetili su Paški most i kulu Forticu , naučili mnoge zanimljivosti o mostu te  shvatili njegovo značenje za naš otok. Učenici su razgledavali i opisivali krajolik. Zatim su posjetili  jezero Veliko blato. Šetnjom do jezera uočavali su promjene na biljkama u prirodi. Iz promatračnice su razgledavali jezero i promatrali ptice. Zatim su učenici, koji su prije terenske nastave imali zadatke istražiti o biljkama, pticama, ribama te zanimljivosti o Velikom blatu prezentirali svoje uratke. Prije povratka učenici su svoje znanje o vodama u zavičaju i promjenama prirode u proljeće  pokazali kroz kviz. Učenici su se puni dojmova vratili u Pag.

objavio: Sanja Rumora   datum: 3. 4. 2017.