Osnovna škola Jurja Dalmatinca Pag

KLASA: 112-03/18-01/07

URBROJ: 2198-1-27-01-18-76

Pag, 19. prosinca 2018. godine

PREDMET: Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja za popunu radnih mjesta na raspisani natječaj od 26. studenog 2018. godine

- dostavlja se –

Obavještavamo kandidate o rezultatima izbora za radna mjesta na temelju raspisanog natječaja od 26. studenog 2018. godine i to:

1. Učitelj matematike, puno neodređeno radno vrijeme za rad u Matičnoj školi u Pagu primljena je Ivana Vrban, mag.  edukacije matematike i informatike, Marina Držića 9, 23250 Pag.
  2. Učitelj biologije, nepuno radno vrijeme 20 sati rada tjedno, 10 sati rada u nastavi na određeno radno vrijeme za rad u Matičnoj školi u Pagu primljena je Mira Jusup, dipl. ing. prehrambene tehnologije, Antuna Barca 3C, 23000 Zadar.
  3. Učitelj kemije, nepuno radno vrijeme 16 sati rada tjedno, 8 sati rada tjedno u nastavi na neodređeno radno vrijeme za rad u Matičnoj školi u Pagu primljena je Ivana Holubec Škunca, dipl. ing. tehnologije i procesnog inženjerstva smjer prehrambeni, Primorska 8, 53291 Novalja.

S poštovanjem,

Ravnatelj:

Željka Zubović, dipl. učitelj

objavio: Šime Gligora   datum: 4. 1. 2019.