POZIV NA DOSTAVU PONUDA ZA PRIJEVOZ UČENIKA S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

POZIV NA DOSTAVU PONUDA ZA PRIJEVOZ UČENIKA KOJI PREMA ČLANKU 69. stavku 4. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi OSTVARUJE PRAVO NA PRIJEVOZ I PRATNJU U PRIJEVOZU

POZIV NA DOSTAVU PONUDA ZA PRIJEVOZ UČENIKA S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

NAZIV NARUČITELJA:

Osnovna škola Jurja Dalmatinca Pag

OPIS PREDMETA NABAVE:

1. Prijevoz učenika na relaciji od doma Povljani, Miroslava Krleže 63 do Matične škole u Pagu, Ante Starčevića 12 i natrag za sve radne dane u tjednu (od ponedjeljka do petka) i to polazak od doma u 7,30 sati a povratak po završetku nastave u školskoj godini 2019./2020. („Za natječaj-prijevoz Povljana“).

KRITERIJ ZA ODABIR PONUDE:

Ekonomski najpovoljnija ponuda od kojih je relativni ponder 100%. Odabir najpovoljnije ponude izvršit ć se uspoređivanjem iskazane cijene ponude (90%). Dodatni kriterij je vrednovanje specifičnih stručnih znanja, odnosno iskustva ponuditelja u prijevozu učenika (10%).

Naručitelj navodi relativni ponder koji dodjeljuje svakom pojedinom kriteriju:

• cijena ponude-maksimalan broj bodova 90
  • specifična stručna znanja-maksimalan broj bodova 10 (iskustvo u prijevozu učenika) i to:
  • 1 do 2 ugovora o prijevozu učenika 5 bodova
  • više od 2 ugovora o prijevozu učenika 10 bodova (dostaviti preslike ugovora o prijevozu učenika).

UVJETI KOJE PONUDITELJ MORA ISPUNITI:

• registracija za prijevoz putnika, izjava o dosadašnjem iskustvu prijevoza učenika i ugovori.

NAČIN DOSTAVE PONUDE:

•  osobno, u tajništvu Škole ili preporučenom poštom na adresu Osnovna škola Jurja Dalmatinca Pag, Ante Starčevića 12, 23 250 Pag, s naznakom „Za natječaj  - prijevoz – ne otvaraj“.

ROK DOSTAVE PONUDE:

• 14. listopada 2019. godine

OTVARANJE PONUDA:

• 17. listopada 2019. godine

KONTAKT OSOBA: Dinka Maržić

Broj telefona: 023/611-517

Adresa elektroničke pošte: ured@os-jdalmatinca-pag.skole.hr

KLASA: 602-03/19-01/60

URBROJ: 2198-1-27-01-19-02

Pag, 09. listopada 2019. godine

objavio: Šime Gligora   datum: 10. 10. 2019.