ORGANIZACIJA NASTAVE OD PONEDJELJKA 8. STUDENOG

Poštovani roditelji, nastava će se od ponedjeljka 8. studenog održavati u školi za sve učenike od 1. do 8. razreda u matičnoj i područnim školama. Učenici 6.b razreda su zbog kontakta sa zaraženim učenikom iz razreda u izolaciji do utorka 9. studenog uključujući i taj dan i nastava će se za njih organizirati na daljinu u virtualnom razredu po redovnom rasporedu.

Pozivam sve roditelje da se, ukoliko znaju da je njihovo dijete bilo u kontaktu sa zaraženom osobom, jave liječniku kako bi on utvrdio može li dijete dolaziti u školu ili mora ići u izolaciju. Također pozivam sve roditelje da ukoliko dijete razvije bilo kakve simptome koji upućuju na zarazu korona virusom odmah kontaktiraju svog liječnika pa o tome obavijeste razrednika/razrednicu.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, slobodno mi se obratite porukom elektroničke pošte na adresu zeljka.zubovic@skole.hr.

Svima zahvaljujem na suradnji.

S poštovanjem,

Ravnateljica:

Željka Zubović, dipl. učitelj

objavio: Marin Buljanović   datum: 5. 11. 2021.