Božićna čestitka

Dragi učenici, roditelji, bake, djedovi, djelatnici škole i svi ljudi dobre volje, još jedan Božić dočekujemo boreći se s pandemijom izazvanom korona virusom. Epidemiološke mjere, brojke zaraženih  u ovo predbožićno vrijeme zauzimaju prostor više od poruka ljubavi, mira, zajedništva i prijateljstva, koje volimo jedni drugima slati očekujući da se rodi Sin Božji. No ipak, učenici i učitelji naše škole izgurali su virus i u prvi plan stavili radost iščekivanja, radost druženja, zajedništva i radost darivanja. Pa vam i ove godine daruju priredbu, modernu, virtualnu. Šalju vam on-line poruke koje će, nadam se, svima ispuniti srce mirom i srećom.  Želim da se upravo to  dogodi svakome od vas, jer srce ispunjeno mirom i srećom znak je susreta s Isusom. Susretnite Ga i budite zdravi, veseli, radosni za Božić i  uspješni u novoj 2022. godini.

Stihovi jedne dječje pjesme kažu: „Nek godine ove moj božićni dar ne bude slatkiš, ne bude stvar“ pa u tom duhu,  božićni dar naše škole nije slatkiš i nije stvar nego je….. Ako ste znatiželjni i zanima vas što je, otvorite poveznicu:

Ravnateljica:

Željka Zubović

objavio: Marin Buljanović   datum: 22. 12. 2021.