preskoči na sadržaj

INDIVIDUALNI RAZGOVORI RODITELJA S PREDMETNIM UČITELJIMA

 

 

Poštovani roditelji, ukoliko imate bilo kakvih pitanja ili problema u rješavanju zadataka pojedinog nastavnog predmeta, obratite se porukom elektroničke pošte predmetnom učitelju. Predmetni učitelji će u terminu davanja informacija pregledavati poštu i davati odgovore i savjete koji vam mogu pomoći u rješavanju problema.

 

 

 

IME I PREZIME UČITELJA

NASTAVNI PREDMET

VRIJEME DAVANJA INFORMACIJA

ADRESA ELEKTRONIČKE POŠTE

Marijana Benzia

Engleski jezik

ponedjeljak 11.35-12.20

marijana.benzia@skole.hr

Ivo Bosna

Glazbena kultura

četvrtak 14.50-15.30

ivo.bosna@skole.hr

Anthony Buljanović

Engleski jezik

utorak 11.35-12.20

anthony.buljanovic@skole.hr

Hrvoje Crljenko

Povijest, Talijanski jezik

petak 8.45-9.30

hrvoje.crljenko@skole.hr

s. Anka Cvitković

Vjeronauk

četvrtak 10.45 – 11.30

iva.cvitkovic1@skole.hr

Šime Gligora

Informatika

srijeda 8.50- 9.35

sime.gligora@skole.hr

Nikol Gracin

Priroda/Biologija

ponedjeljak 11.35-12.20

nikol.gracin@skole.hr

Petra Gulan

Talijanski jezik

srijeda 10.45 – 11.30

petra.gulan@skole.hr

Ivana Holubec Škunca

Kemija

četvrtak 10.45-11.30

ivana.holubec@skole.hr

Mate Ivanović

Tehnička kultura

ponedjeljak 9.40-10.25

mate.ivanovic3@skole.hr

Ljiljana Martinović

Geografija

četvrtak 8.00 – 8.45

ljiljana.martinovic2@skole.hr

Marinko Maržić

Tjelesna i zdravstvena kultura

četvrtak 10.00 – 10.45

marinko.marzic@skole.hr

Božica Oštarić Veršić

Matematika/Fizika

četvrtak 11.35-12.15

bozica.ostaric@skole.hr

Sanja Rumora

Hrvatski jezik

ponedjeljak 12.25-13.10

sanja.rumora@skole.hr

Antonija Škoda

Hrvatski jezik

utorak 9.40 – 10.25

antonija.skoda@skole.hr

Marta Tuta

Likovna kultura

četvrtak 14.00-14.45

marta.tuta@skole.hr

Ivana Vrban

Matematika

četrvtak 8.45-9.30

ivana.vrban@skole.hr




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Šime Gligora   datum: 29. 4. 2020.

TOČKA

Točka broj 3.
Školski list Osnovne škole Jurja Dalmatinca Pag


Tražilica



Oglasna ploča

Vremenik

VREMENIK II 2018/2019

Priloženi dokumenti:
vremenik II.pdf


Katalog udžbenika 2014/15

Korisni linkovi




preskoči na navigaciju