Vijolice - vijesti

Vijolice na 20. Hrvatskom dječjem festivalu

U nedjelju, 24.11. 2013. dvoranu „Vatroslav Lisinski“ u Zagrebu ispunila je dječja pjesma, žamor i puno dječjih osmjeha. Održan je 20.- ti  Hrvatski dječji festival na kojem se  predstavilo 2o dječjih  zborova iz cijele Hrvatske.

„Vijolice“ su ponosne što su i ove godine, po deseti put, uspjele ući među izabrane zborove  te predstaviti svoju novu pjesmu.

Pjesmu pod nazivom „Ljubav je to“ uspješno je izveo Adrian Škoda , učenik 4. raz., uz pratnju i scenski nastup 35 članova „Vijolica“.

Nastup je  uz gromoglasan pljesak pratilo i 30 –tak naših roditelja i prijatelja u publici koji su nam svojim dolaskom pružili veliku podršku.

“Vijolice“ su ponosne što su i ove godine uspješno predstavljale našu školu i naš grad na državnom festivalu.

Snimka festivala bit će emitirana 28.12. u 16:00 sati na HTV2.

Više slika u fotogaleriji.

objavio: Šime Gligora   datum: 26. 11. 2013.

TOČKA

Točka broj 2.