Vijolice - vijesti

Promovcija novog CDa Vijolica "Ti-ra-ra-ra-ra bom-ba"

U subotu, 26.2., u prepunom Domu kulture u Pagu, promoviran je novi nosač zvuka dječjeg zbora "Vijolice", pod nazivom "Ti-ra-ra-ra-ra bom-ba" i proslavljen 10.- ti rođendan "Vijolica". Na početku koncerta, kao posebni gosti, nastupila su djeca starije skupine dječjeg vrtića "Paški mališani", sa simpatičnom koreografijom uz pjesmu "Lipi paški karnevalu".

"Vijolice" su predstavile svojih deset karnevalskih pjesama, a svaku pjesmu popratila je najava uz paški napjev ( pjevači su bili: Martina Zubović, Ivana Sabalić, Lovre Fabijanić i Danijel Palčić). Proslavu su uveličali stari izvođači ( sada srednjoškolci i studenti) koji su primili prigodne poklone. U proslavu su se uključili i učenici ostalih sekcija naše škole: likovnjaci su osmislili naslovnicu CD-a i pomogli u uređenju scene, informatičari su pripremili prezentaciju "10 godina s Vijolicama", članovi Zavičajne grupe prezentirali su "mali karnevalski rječnik", a svoje plesno umijeće pokazala je ritmička skupina 4.,5. i 6. razreda. Kroz program su nas odlično vodile učenice 5. razreda, Ana Dobrijević i Lana Rogić.Ravnateljica Željka Zubović čestitala je "Vijolicama" rođendan i poželjela još mnogo nezaboravnih trenutaka i novih pjesama. Voditeljica zbora Sanja Dobrijević zahvalila je svima koji su pomogli radu zbora i izdavanju novog nosača zvuka, a posebno roditeljima, bez čije podrške "Vijolice" ne bi mogle raditi na ovakav način.Hvala svima koji su svojim dolaskom uveličali naš rođendan! "Vijolice" će svoje karnevalske pjesme predstaviti i u ponedjeljak, 7.3. , na Pijaci.

objavio: Šime Gligora   datum: 2. 3. 2011.