1. dan škole

Danas je školsko zvono označilo početak nove školske avanture. Nadam se da su svi spremni i odmorni i da ćemo zajedno prihvatiti nove izazove te s dovoljno znatiželje i htijenja za novim znanjima doći do dobrih rezultata.

Posebnu dobrodošlicu želim uputiti učenicima prvog razreda koji su danas prvi puta sjeli u školske klupe. Neka im ovo novo životno putovanje, koje nazivamo škola, bude puno lijepih trenutaka, dobrih prijatelja i novih znanja. Sretno im.

Ulazimo u školsku godinu koja je po mnogočemu neizvjesna. Nastavu započinjemo u školi prema epidemiološkim mjerama koje su izdane kako bi nas sve zaštitile od zaraze korona virusom. Pozivam sve učenike, djelatnike i roditelje da se pridržavaju postavljenih pravila, jer na taj način štite svoje i tuđe zdravlje.

I na kraju želim zahvaliti Gradu Pagu koji je donirao maske za učenike, Marketu Lorenco na donaciji maski za učenike i djelatnike te poduzeću Pag II na pomoći u prenošenju školskih klupa iz područne u matičnu školu.

Svima još jednom želim uspješnu novu školsku godinu.

objavio: Šime Gligora   datum: 7. 9. 2020.

Kurikulum 2020/2021

Kurikulum OŠ Jurjaj Dalmatinac Pag 2020/21