ODRŽAN DAN OTVORENIH VRATA

27.travnja 2016.održan je Dan otvorenih vrata OŠ Jurja Dalmatinca Pag.

U uvodnom,zajedničkom ,dijelu nakon pozdrava i dobrodošlice nazočnim roditeljima i učenicima,ravnateljica Željka Zubović prezentirala je rad učenika i učitelja u iznanastavnoj  i dodatnoj nastavi,uspješno ostvarene programe izvanučioničke nastave te druge projekte koji su realizirani tijekom školske godine.

Tom prigodom prikazan je projekt razredne nastave Vratimo zaboravljene igre,a u prizemlju škole Mladi knjižničari postavili su izložbu knjiga u sklopu projekta Što su čitali naši stari kad su bili mali.

U nastavku programa dodijeljene su zahvalnice,pohvalnice i nagrade učenicima i njihovim mentorima za izniman trud u pripremi i postignute rezultate na županijskoj razini natjecanja ove školske godine.

Na kraju,povodom obljetnice koju obilježava Dječji zbor Vijolice,voditeljica zbora Sanja Dobrijević predstavila je Projekt izdavanja slikovnice Škola ljubavi.

Nakon zajedničkog dijela programa,održani su roditeljski sastanci svih razreda te individualni razgovori s pojedinim predmetnim učiteljima.

objavio: Sanja Rumora   datum: 28. 4. 2016.

Kurikulum 2020/2021

Kurikulum OŠ Jurjaj Dalmatinac Pag 2020/21