preskoči na sadržaj
Raspored informacija

Termini za primanje roditelja

TERMIN ZA PRIMANJE RODITELJA
Razredna nastava Vrijeme primanja
MARŽIĆ Antonija (1r) Ponedjeljak , 16:40 - 17:25
DOBRIJEVIĆ Sanja (2r) Četvrtak , 14:45 - 15:30
FABIJANIĆ Alenka (3r) Četvrtak , 15:50 - 16:35
FABIJANIĆ Tanja (4r) Ponedjeljak , 16:40 - 17:25
BULJANOVIĆ Marin (informatika) Utorak , 10:40 - 11:25
   
Predmetna nastava (razrednici) Vrijeme primanja
BULJANOVIĆ Anthony (Engleski jezik , 5a) Srijeda , 11:25 - 12:00
 - posljednji PONEDJELJAK u mjesecu      ̶   ̶   ̶   ̶  > 14:50 - 15:35
BRMALJ Kristina (Talijanski jezik , 5b) Srijeda , 09:30 - 10:10
ŠKODA Antonija (Hrvatski jezik , 6a) Ponedjeljak , 08:45 - 09:25
VRBAN Ivana (Matematika , 6b) Srijeda 08:45 - 09:25
RUMORA Sanja (Hrvatski jezik , 7r) Ponedjeljak , 11:15 - 11:55
BENZIA Marijana (Engleski jezik , 8a) Ponedjeljak , 11:15 - 11:55
 - posljednji PONEDJELJAK u mjesecu      ̶   ̶   ̶   ̶  > 14:45 - 15:25
CRLJENKO Hrvoje (Povijest/Talijanski , 8b) Ponedjeljak , 09:30 - 10:10
ORMUŽ PARO Tena (Poseban odjel) Utorak , 11:10 -11:55
   
Predmetna nastava (učitelji) Vrijeme primanja
BOSNA Ivo (Glazbena kultura) Ponedjeljak , 13:30 - 14:00
CVITKOVIĆ Iva (Vjeronauk) Ponedjeljak , 09:30 - 10:30
GLIGORA Šime (Informatika) Utorak , 14:15 - 14:50
HOLUBEC ŠKUNCA Ivana (Kemija) Petak , 08:45 - 09:25
IVANOVIĆ Mate (Tehnička kultura) Ponedjeljak , 14:00 - 14:45
GRACIN Nikol (Priroda/Biologija) Utorak , 09:30 - 10:10
MARŽIĆ Marinko (Tjelesna kultura) Srijeda , 12:00 - 12:45
MARTINOVIĆ Ljiljana (Geografija) Utorak , 09:30 - 10:05
OŠTARIĆ VERŠIĆ Božica (Matematika/Fizika) Četvrtak , 10:30 - 11:00
TUTA Marta (Likovna kultura) Ponedjeljak , 09:30 - 10:10
  :: opširnije :: 


objavio: Šime Gligora  datum: 14. 10. 2020. 10:53
» Arhiva naših vijesti    
 


TOČKA

Točka broj 3.
Školski list Osnovne škole Jurja Dalmatinca Pag


Tražilica



Oglasna ploča

Vremenik

VREMENIK II 2018/2019

Priloženi dokumenti:
vremenik II.pdf


Katalog udžbenika 2014/15

Korisni linkovi




preskoči na navigaciju