Obilježen dan škole

Dan škole obilježen je 11.06. nizom događanja i radionica.

Likovna radionica
Trodimenzionalno oblikovanje (kiparstvo); motiv: zdjela sa ornamentom paške čipke; likovna tehnika: glinamol, akvarel, tempera, korektor u olovci.

Učenici su već oblikovane zdjele koje su uradili na satovima likovne kulture obojali u tehnikama tempera ili akvarel u jednoj boji (bordo, tamnoplava, tamnozelena, maslinasta) te su na zdjele korektorom u olovci nacrtali pašku čipku. Nakon srtanja zdjele su se lakirale.

Svi radovi predviđeni su za smotru čipke koja će se održati u Pagu od 12 do 22. lipnja 2010. Predviđeni su također za prodaju na posebnom štandu škole.

Dramsko-literarna radionica
Dramsko literarna radionica okupila je ljubitelje glume i kreativnog pisanja. Oluja mozgova donijela je brzo pregršt ideja: tri mala igorkaza na temu prijateljstva i plakat - more prijateljstva!!

Puno se glumilo, pisalo, crtalo... a najviše se zabavaljalo smijalo i pjevalo!! I uživalo !!!

Stolni tenis
Održan je trunir u stolnom tenisu na kojem je nastuplio 7 igrača i igračica. U polufinalnim borbama nastupili su 3 dječaka i jedna djevojčica. Prvo mjesto osvojila je Sabalić Ivana, drugo Fabijanić Antonio, treće Grašo Danijel i četvrto Fabijanić Hrvoje.

Fotogalerija - Dan Škole  - Pag

objavio: Šime Gligora   datum: 14. 6. 2010.

Kurikulum 2020/2021

Kurikulum OŠ Jurjaj Dalmatinac Pag 2020/21